O nas

Biuro Rachunkowe ABC istnieje na rynku szczecińskim od 1994 r. z siedzibą przy ulicy Niemcewicza 33.

Świadczymy kompleksową obsługę podatkowo-księgową małych i średnich podmiotów gospodarczych we wszystkich formach ewidencji księgowej, o różnym profilu działalności i formie prawnej.
Usługi księgowe świadczone są przez Biuro Rachunkowe ABC Sp. z o.o. z zapewnieniem najwyższej staranności oraz z zachowaniem pełnej poufności powierzonych nam informacji.
Kancelaria Podatkowa Małgorzata Chojnowska zajmuje się doradztwem podatkowym w pełnym zakresie określonym ustawą, oraz z powodzeniem reprezentuje naszych klientów, przed sądami administracyjnymi, oraz w sporach z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.
Dokonujemy wszelkich starań z szacunku do Państwa czasu, oraz natłoku innych obowiązków, aby wizyty u nas w kancelarii ograniczyć do minimum. Priorytetem naszej kancelarii jest zapewnienie naszym Klientom maksymalnego komfortu prowadzenia działalności gospodarczej, dlatego staramy się przejąć ich obowiązki wobec organów skarbowych oraz ZUS. 

Małgorzata Chojnowska – doradca podatkowy posiada obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej doradcy podatkowego w zakresie prowadzonej działalności oraz odpowiednie kontraktowe ubezpieczenie OC zarówno Biura Rachunkowego ABC Sp. z o.o., dzięki któremu interes naszych klientów jest w pełni zabezpieczony.


Decyzja